Naklejki motywacyjne to doskonałe narzędzie dla każdego nauczyciela, który chce w ciekawy sposób nagradzać osiągnięcia swoich uczniów oraz motywować ich do dalszej pracy. Naklejki mogą posłużyć jako nagroda za wykonanie zadania, wysiłek włożony w pracę lub jako zachęta do ciężej pracy, lepszego zachowania. Ta metoda nagradzania uczniów jest niedroga i nieskomplikowana, a bardzo podoba się dzieciom, które cieszą się, kiedy dostają naklejki oraz wytrwale je kolekcjonują. Naklejka to radość dla dziecka, a dla rodzica - nieformalna informacja o postępach ucznia.

Naklejki motywacyjne mogą również być wykorzystywane przez korepetytorów, wychowawców świetlic oraz przedszkoli oraz nauczycieli na wszelkiego rodzaju kursach i zajęciach skierowanych do dzieci.

Naklejki motywacyjne świetnie sprawdzają się także w domu. Rodzice również mogą w ten sposób motywować swoje dzieci do grzecznego zachowania oraz sumiennego wykonywania obowiązków domowych.

Przykład użycia

Uczniowie mogą kolekcjonować małe naklejki (buźki, gwiazdki, stópki, nutki) w zeszytach, dzienniczkach lub na kartach, jako nagroda za frekwencję lub codzienne drobne osiągnięcia. Za zebranie np. 5 czy 10 małych nalepek uczniowie dostają nagrodę w postaci dużej naklejki z pochwałą.

Rodzice chcący zmotywować dzieci do grzecznego zachowania lub do pomagania w domu, mogą przyklejać naklejki w tabelce z listą obowiązków.

Poza naklejkami motywacyjnymi sklep edunagrody.pl oferuje również dyplomy, które mogą być wykorzystane na koniec roku, jak również jako nagrody za wszelkiego rodzaju osiągnięcia. Asortyment sklepu będzie stale rozszerzany.

Dla szkół oraz przedszkoli i stałych klientów - zniżka.

Wykonujemy również dyplomy i inne nagrody na specjalne zamówienie klienta (według pomysłu klienta, dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego). Podejmiemy się również nietypowych projektów.